همراهان عزیزمدرسهء غواصی جزيره سفيد آرامش ، از اينکه هر سال ما را با انرژی های خوبتان همراهی می کنيد ، کمال تشکر را داريم.عیدی امسال ما به تمام شرکت کنندگان عزیز بلیط رایگان جزیره کیش در فصل بهار (سه ماه اول سال)برای شرکت در دورهای فروردی،اردیبهش و خرداد می باشد.
امسال نیز با انرژی بیشتر تا پایان سال ۹۷ می توانید با ما را همراه باشید.
مدرسه غواصی جزيره سفيد آرامش برای شما عزيزان تا پایان سال ۹۷ کلیه دوره های آموزشی خود را جهت رفاه حال شما عزیزان برنامه ریزی کرده و در اختیار شما قرار می دهد تا شما علاقه مندان بتوانید بهتر و راحت تر برای خود و خانوادتان برنامه ریزی نمایید.
کليه کلاس های آموزشی و تورهای غواصی سال ۹۷  که ظرفیت آنها تکمیل شده باشد از این قسمت حذف می شود و فقط کلاس هایی که ظرفیت آنها باقی مانده هست به حضورتان اعلام می گردد تا شما همراهان عزيز بتوانيد بهترين لحظات را در محيطی کاملا شاد و صميمی در کنار ما سپری کنيد و خاطرات قشنگی را از دنيای زير آب در ذهن خود ثبت نماييد.

دوستان عزيزمهلت ثبت نام هر کلاس ۱۵ روز قبل از شروع دوره می باشد و شما عزيزان می توانيد از قسمت ثبت نام های جديد و خدمات آموزشی اطلاعات مورد نياز خود را بدست آوريد.
شما عزیزان می توانید از طریق کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام نیز ما را همراهی کنید و از تمام جوایز ویژه  اعضاء مدرسه آگاه شوید.


https://instagram.com/jazireharamesh_diving_school

https://t.me/jazirehsefidaramesh


جدول زمان بندی دوره های آموزشی فروردین ماه

رديف دوره آموزشی تاريخ مکان نام مدرس هزینه مدرک
۱ یک و دو ستاره ۹۷/۱/۲۴ کیش مدرس بانوان:غنچه گل بافیان
مدرس آقایان:بابک خورسند

۱/۳۵۰/۰۰۰*تومان
۲/۷۰۰/۰۰۰** تومان

بین المللی cmas
۲ دوره تخصصی زیست شناسی ۹۷/۱/۲۷ کیش استاد سارا اسدی ۱/۴۵۰/۰۰۰ تومان بین المللی cmas

جدول زمان بندی دوره های آموزشی اردیبهشت ماه

 

l2.jpg